Promień: Wyłączony
Promień:
km Set radius for geolocation
Szukaj

Planując podróż do Dubaju mieliśmy w głowie kilka żelaznych punktów na jego mapie: Burj Khalifa, Deirę i plażowanie. Z biegiem czasu kiedy planowanie było na etapie „day by day” doszło nam kilka dodatkowych punktów do zobaczenia w Emiratach. Bo przecież jeżeli jesteśmy już w Dubaju to jakże by tu nie zobaczyć wspaniałego Abu Dhabi i słynnego Wielkiego Meczetu Szejka Zayeda. Dodatkowo sam Dubaj w swej złożoności jest w stanie zaoferować nam praktycznie nieskończoną ilość wrażeń…. zarówno tych dla ducha jak i dla naszego ciała.

Ale po kolei 🙂

Na wizytę w Dubaju wybraliśmy maj, a dokładniej majówkę 🙂

Majówka to jeszcze znośny termin jak na Dubaj biorąc pod uwagę, że lipiec-sierpień z temperaturami rzędu 39 st.C nie wchodził w rachubę, a Polska zima jest w Dubaju droga to maj jest idealny.

Na miejscu zastaliśmy jednak lekką odchyłkę od średniej i powitały nas temperatury w okolicach 40 st.C (i za każdym razem powtarzamy sobie „- ostatni raz w taki upał ! „)

Dubaj planowaliśmy w systemie tzw. na własną rękę? uznaliśmy, że właściwie czemu nie. Jest bezpiecznie, komunikacja rewelacyjna, ludzie mili i pomocni (brak nękających Arabów wciskających Ci „piasek na pustyni” z tandetnym tekstem „- hej mister, good price special for you! only today… znam Wałęsa, Kaczyński i mam dziewczyna w Lublin” 🙂 ) Tego na szczęście nie ma… to nie Turcja czy Egipt… przynajmniej takie mam wspomnienia 🙂 (oczywiście nie jedyne :))

 

 

Adres

Nasz adres:

-

GPS:

25.119902975446, 55.13191498614

Nr tel.:
Sieć:

-

Kontakt ze mną

Wystaw recenzję

Zarejestruj się aby dodać opinię

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem